خدمات

طراحی وب - PSD to HTML

امروزه داشتن یک سایت برای کسب و کار نه تنها لازم بلکه واجب و ضروری است، گسترش بازار کار و لزوم دسترسی مشتری در هر لحظه به بازار و سهولت دریافت خدمات و ارتباط سریع و آسان از جمله دلایلی است که لزوم داشتن یک وب سایت را برای اکثر تجارت ها توجیه می کند.

پس از ایجاد یک گرافیک خوب نوبت به تبدیل این تصاویر به صفحات وب می باشد که خود نیازمند دانش کافی در مورد طراحی وب می باشد.

نوشتن کدها بصورت پاک و مورد تأیید W3C و استفاده از CSS جهت چیدمان مطالب صفحات و حداقل یا عدم استفاده از جدول که امروزه بصورت استاندارد درآمده و ایجاد تصاویری که ضمن داشتن کیفیت مطلوب دارای کمترین حجم ممکن باشد و همچنین ایجاد صفحاتی که در مرورگرهای معتبر به یک شکل مشاهده شود نکاتی است که باید در مورد طراحی وب در نظر داشت.

با توجه به دانشی که در این زمینه دارم می توانم در اسرع وقت فایل طراحی شده توسط شما را به بهترین شکل به صفحات وب تبدیل کرده و در صورت لزوم از پلاگین های معمول جاوا اسکریپت نیز در صفحات شما استفاده کنم.

گرافیک سایت

داشتن یک وب سایت حرفه ای و مدرن باعث تقویت اعتماد به نفس در شرکت می شود و در ضمن اعتماد دیگران را نیز به شما افزایش می دهد.

هیچ شانس دومی برای اولین برخورد مخاطب وجود ندارد. شکی نیست که وجود یک گرافیک جذاب و دلچسب باعث ایجاد خاطره ای خوب از بازدید یک سایت می گردد. این طراحی باید در خور مخاطبینی باشد که مدنظر شما هستند و باید به گونه ای باشد که احساس کنند آنقدر ارزشمند هستند که شما به آنها فکر کرده و چنین محیطی برای آنها تدارک دیده اید.

کاملا واضح است در دنیایی که امروز در آن قرار داریم طراحی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است و لزوم یک طراحی مناسب در هر زمینه احساس می شود؛ ایجاد یک گرافیک مناسب برای یک سایت ضمن ایجاد جذابیت می تواند به نوعی معرف شرکت و توانایی های آن هم باشد.

امیدوارم بتوانم با توانایی هایی که دارم یک وب سایت مدرن و حرفه ای استاندارد با کیفیت بالا با مشخصات مورد نظر شما طراحی کنم. سایتی که بتواند در جذب مخاطب کمک کند و گسترش مخاطبین شما را موجب شود.

گرافیک چاپ

تمام رسانه های جهان به کمک گرافیک سرپا هستند. گرافیک امروزه یک انتخاب محسوب نمی شود بلکه یک نیاز برای رقاب در بازار شلوغ مصرف کننده ها است.

ایجاد یک بازار و محصولات پیشرفته به تنهایی مؤثر نیست بلکه جذابیت بصری است که باعث می شود شما بالاتر از دیگران قرار گرفته و بیشتر دیده شوید.

اما فراموش نکنید که طراحی گرافیک چیزی فراتر از فقط زیبایی شناسی یا قرارگیری درست اجزاء است. بلکه وسیله ای برای فهمیدن هویت درونی و ذات واقعی یک شرکت و محصولات آن محسوب می شود.

این یعنی کمک به جذابیت شرکت شما برای مشتری هایتان، برای ایجاد اولین برداشت صحیح و جلب مخاطبان بیشتر و جذب مشتری ها به سمت شما به جای رقیبانتان.

مطمئن باشید یک طراحی مناسب می تواند الهام بخش بوده و ارتباط مؤثر ایجاد کند و باعث تولید ارزش افزوده در محصولات، خدمات و تجارت شما باشد.

تلاش من بر این است که دریافت درستی از نوع تجارت، اهداف و مشتریها داشته باشم و سپس طرحی که مناسب و مؤثر بر مخاطبان باشد ایجاد کنم.